Przeczytaj najpierwWybrane polskie produktyNasza selekcja wódekPolskie przepisyO FrancjiNasze linkiNapisz do nasJak do nas dojechać ?

Nasze miody pitne

Miód pitny, to tradycyjny napój alkoholowy, w Polsce wyrabiany od średniowiecza, produkowany na podstawie miodu pszczelego.
Zgodnie z tradycją, polskie miody pitne dzielą się na różne kategorie, w zależności od tego, ile zawierają w sobie rozcieńczonego miodu. Półtoraki powstają z jednej jednostki objętości miodu i pół jednostki wody, dwójniaki powstają z jednej jednostki miodu oraj jednej jednostki wody, natomiast trójniaki powstają z jednej jednostki miodu, oraz dwóch jednostek wody. Im więcej dany miód pitny zawiera w sobie miodu, tym bardziej jest on słodki i ma gęstszą konsystencję. Jakość miodu jest oczywiście bardzo ważna aby powstały miód pitny był wysokiej jakości.

Miód pitny Półtorak Jadwiga, to miód o wyrazistym, głębokim bukiecie smakowym, produkowany z dodatkiem owoców maliny i dzikiej róży. Sprzedawany jest w ładnym drewnianym pudełku wraz z dwiema eleganckimi kamionkami, co czyni z niego idealną propozycję na prezent.

Ten sam miód pitny Jadwiga co powyżej, ale bez pudełka i kamionek, w nieco innej, też bardzo eleganckiej, butelce oplecionej wikliną.

Lubelski Półtorak, to miód pitny charakteryzujący się subtelnym, lecz wyjątkowym aromatem. Jest produkowany z dodatkiem soków z runa leśnego i sprzedawany w ładnej butelce oplecionej wikliną.

Miód pitny Dwójniak Kurpiowski, produkowany jest z dodatkiem soku z czarnej porzeczki. Ponadto, odpowiednio dobrany zestaw przypraw korzennych nadaje mu harmonijny smak i zapach. Sprzedajemy go w bardzo eleganckiej tubie, idealnie nadającej się na podarunek.

Trójniak Staropolski Tradycyjny, to pierwszy produkt na polskim rynku, który może poszczycić się unijnym znakiem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność. Jest to najwyższej jakości trunek o wybornym smaku i aromacie.

Dla tych z Państwa którzy nie mogą się zdecydować, lub którzy chcieliby od razu spróbować i porównać polskie miody pitne, proponujemy ten zestaw trzech miodów, Jadwigi, Kurpiowskiego oraz Piastowskiego, w ładnej drewnianej oprawie.

Dalej
Recherche rapide
 
Utilisez des mots-clés pour trouver le produit que vous recherchez.
Recherche avancée